Používáme cookies.
Souhlasím

Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT

Vedoucí fyzioterapeut, FYZIOklinika Praha 4 - Chodov

Pokud trávíte značnou část dne sezením, můžete na sobě zpozorovat zdravotní problémy nejen pohybového aparátu, ale i např. bolesti hlavy, bušení srdce nebo tlak u srdce, poruchy peristaltiky nebo menstruačního cyklu atd. Pokud jsou i poruchy interních orgánů způsobené svalovou dysbalancí v oblasti páteře, žeber a pánve, pak je možné potíže snadno zmírnit či odstranit, nebo předcházet jejich vzniku či recidivám.

Dobře zvolená židle a správný sed může být v těchto situacích rozhodující v případě, že na židli trávíte většinu pracovního dne. Pro tyto účely je židle Adaptic ideální volbou, neboť svým labilním sedákem, jehož základ je na pružině, umožňuje pohyb pánve všemi směry a tedy i meziobratlové ploténky a svaly na páteři jsou během dne dynamicky zatěžované. Tato dynamika snižuje únavu a možnost přetížení měkkých tkání a meziobratlových plotének.

Díky výkyvnému sedáku dochází jak ke zlepšení celkového držení těla, tak i k aktivnímu zapojení a zpevnění břišních svalů a svalů pánevního dna. Zvýší se i prokrvení orgánů v pánvi, což působí pozitivně při léčbě funkční sterility, problémech s prostatou nebo jako prevence vzniku hemoroidů.

 

Kontaktní údaje

 • 777 770 122
 • info@adaptic.eu
 • Adaptic Innovation a.s.
  Olšanská 2898/4a
  130 00 Praha 3
  (zde není showroom)

  IČO 06994237
  DIČ CZ06994237
  B 23322 vedená u Městského soudu v Praze

Vyrábíme, dodáváme. Z důvodu nařízení vlády jsou showroomy do odvolání uzavřeny. Zveme Vás k výběru přes e-shop.
Všem nabízíme možnost vrácení židle během 30-ti dnů od doručení. Stačí nám jen napsat e-mail nebo zavolat. Je to jednoduché.