Používáme cookies.
Souhlasím

Adaptic pomáhá záchranářům zvládat boj s koronavirem na Českolipsku

15.4.2020 - Dar v hodnotě téměř čtvrt milionu korun jsme věnovali prostřednictvím českolipské radnice lidem, kteří v regionu pomáhají krotit koronavirovou pandemii.

„Je fantastické sledovat, jak spousta firem pomáhá lidem v první linii. Přemýšleli jsme, jak bychom se také mohli zapojit. Uvědomili jsme si, že většina pomoci směřuje do velkých, krajských měst a na ta menší se zapomíná. Proto jsme oslovili starostku v České Lípě a jsme rádi, že jsme mohli aspoň částečně přiložit ruku k dílu,“ vysvětluje Martin Macháček, ředitel společnosti Adaptic Innovation, která zdravotní židle vyrábí. Firma věnovala městu patnáct zdravotních židlí Adaptic Evora Plus.

Mezi prvními, komu byly židle předány, byly pracovnice českolipských Sociálních služeb v penzionu na Blatech, v domě s pečovatelskou službou na Ladech a v Domě humanity. Dvě židle putovaly také na operační středisko městské policie a dalšími obdarovanými jsou hasiči ve Staré Lípě či odbor sociálních věcí. V následujících dnech radnice zdravotními židlemi Adaptic obdaruje také českolipskou hygienu, záchranku a policii.

„Posíláme do firmy velké českolipské poděkování za nové sezení pro ty, kteří nyní vyřizují stovky dotazů na horkých linkách i jinak pomáhají v boji s koronavirovou pandemií,“ říká Jitka Volfová, starostka České Lípy. „Podle uživatelů jsou nové židle nejenom zdravé, ale také nesmírně pohodlné,“ dodává starostka.

https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/foto-ceska-lipa-dostala-darem-zdravotni-zidle-20200418.html

Kontaktní údaje

 • 777 770 122
 • info@adaptic.eu
 • Adaptic Innovation a.s.
  Olšanská 2898/4a
  130 00 Praha 3
  (zde není showroom)

  IČO 06994237
  DIČ CZ06994237
  B 23322 vedená u Městského soudu v Praze